Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знаходження пропущених компонентів математичних прикладів є досить розповсюдженою практикою, яка використовується для того, щоб дитина зрозуміла взаємозвʼязок, який є між різними математичними діями. У ході виконання цього завдання дитина заповнюватиме пропуски у прикладах з діленням і множенням – двох протилежних виразах, яких обʼєднує спільний набір чисел. На екрані перед учнем міститься зображення прикладу з дією ділення. У ньому є частка, але бракує одного з інших компонентів – діленого чи дільника (в залежності від етапу вправи пропущений член виразу змінюється). Методи знаходження пропущеного компонента прикладу з діленням дитині вже відомі: якщо нема діленого, то дільник та частка перемножуються, а якщо відсутнім є дільник, то ділене треба розділити на частку. Під прикладом з діленням є аналогічний приклад з множенням. Там порожньою є клітинка з одним із множників. Знайти множник досить просто: враховуючи рівноцінність цих компонентів виразу, неважливо, який саме множник було пропущено – перший чи другий, натомість просто треба добуток розділити на відомий множник. Вписавши у порожні клітинки числа, яких там бракувало, дитина може наново подивитись на приклади і побачити їхній звʼязок. Добуток виразу із множенням є діленим у прикладі з діленням, один множник є дільником, а інший – часткою. Коли учень заповнює порожні клітинки, то проходить на наступний етап завдання, до нової пари прикладів, які теж будуть повʼязані між собою аналогічним чином. Учень зможе вже не виконувати означені дії для пошуку пропущених членів виразів, а користуватись їхнім звʼязком для підбору цих компонентів, наприклад, відразу вписавши добуток прикладу з множенням на місце пропущеного діленого.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.21
Заповнюємо пропуски
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися