Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десяткові дроби відрізняються від звичайних за кількома важливими критеріями. Перший – це, звісно, метод зображення. Але також десяткові дроби по-іншому називаються. Щоб ефективно з ними працювати в майбутньому, дитина має звикнути та навчитись добре розуміти ці назви. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься завдання ,у якому у своїй специфічній манері називається десятковий дріб якщо він має цілу частину, вона вказується окремо, а дробова, щоб залишалось розуміння того, на якому місці після коми знаходиться вона, вказується разом зі словами «десятих», «сотих» тощо. Під завданням, де дріб вказано словами, знаходиться робоча зона, куди треба перемістити один з кількох варіантів десяткових дробів, які знаходяться ще нижче. Варіантів багато, але правильний тільки один. Дитина вибирає його, згадуючи, як називається кожен з дробів, які є на екрані. Коли дитина переміщує у робочу зону потрібний дріб, то проходить на наступний етап завдання. Важливо, що завдяки цій вправі учень особливу увагу звертає саме на назви дробів, вказуючи слова «десяті» та «соті», що означають розряд цифри після коми. Наприклад, якщо сказано, що дріб – це «одна ціла і пʼять десятих», то це «1,5», а от якщо поміняти тільки одне це слово на «соті», то дріб буде зовсім інший – «1,05». Відтак і сприйняття дробів стане більш глибоким при переміщенні дитини між етапами завдання та її знайомством з новими варіантами назв для цих математичних одиниць.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.3
Запис дробів зі словесного в числовий
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися