Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання є процесом, котрий становить протилежність додаванню. У ході віднімання початкове число зменшується, а не збільшується. Тим не менш, дещо є спільним для цих дій. Наприклад, елементів віднімання, як і доданків, може бути кілька, хоча вони в жодному разі не рівнозначні. Перше число – це завжди зменшуване, а всі інші – відʼємники. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься виконувати послідовно віднімання кількох чисел. На екрані на кожному етапі вправи перед учнем міститься зображення одного математичного прикладу з двома відʼємниками і одним досить великим зменшуваним. Учень має виконати дію віднімання послідовно. Спочатку від зменшуваного віднімає перший відʼємник, а потім від того числа, яке вийшло в результаті цього, треба відняти другий. Це проміжне число дитина має тримати в памʼяті, що досить важко, враховуючи, що воно є досить великим. Тож дана вправа є важливою як для розвитку вміння віднімати великі числа, так і для розвитку памʼяті на числа і здатності добре відтворювати порядок цифр у велику числі. Враховуючи складність цього, учню не доведеться самому вписувати відповідь. Натомість під прикладом зажди є кілька варіантів відповіді. Дитина вибирає ту, яка, на його думку, є правильною. З візуального боку ця вправа також є досить цікавою. Числа нанесені на яблука. Тож учень не просто переміщує цифри, а малюнки, на яких вони зображені. Також на екрані є додатковий персонаж – вже знайомий дитині з попередніх років вчений-червʼячок. Цей старий знайомий зробить процес пошуку правильної відповіді більше схожим на інтерактивну гру, ніж на учбову вправу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Знаходимо різницю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися