Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли буквені символи замінюють цифри у математичних прикладах, це використовується для того, щоб зробити ці вирази більш загальними, адже, якщо йде мова про вирази, де таких символів кілька, то під ними може «ховатись» не одне число, а відразу кілька варіантів. У ході виконання цього завдання дитина шукатиме правило, за яким було створено таблицю, при чому це правило має вигляд саме виразу, що містить букви замість чисел. На кожному етапі завдання перед учнем міститься нова таблиця. Всі стовпчики її позначені іншою літерою. Кожен горизонтальний ряд – окремий приклад. Дитині залишається, порівнюючи те, як повʼязані між собою числа по горизонталі, зрозуміти, про який приклад йде мова. Наприклад, якщо у першій клітинці число «2», у другій ще одна двійка, а у третій вже число «4», то це може означати або те, що перші два числа є множниками, або те, що вони є доданками. Щоб уточнити це, треба поглянути на другий ряд. Там, скажімо, у першій клітинці «6», а у другій – число «3», третя ж клітинка заповнена числом «18», а це означає, що перші два числа у цій таблиці є множниками, а третє – добутком для них. Відтак залишається вибрати серед прикладів, що мають буквені умовні символи та знаходяться під таблицею, потрібний. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, проте не лише числа у таблиці будуть іншими. Зміниться також і вираз, на основі якого будуватиметься таблиця.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.3
Знаходимо правило за таблицею
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися