Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десятковий дріб – це не окремий вид дробів або математичних одиниць загалом, а скоріше просто інший спосіб зображення дробів, що мають у знаменнику круглі числа, наприклад, «10», «100» тощо. Будь-який дріб має «буквальне» значення: одиницю розділили на певну кількість рівних частин, які вказуються у знаменнику, і деякі з них ще додатково виділили – їх вказують у чисельнику. Так ось, коли йде мова про десяткові дроби, знаменник не вказується окремою цифрою, натомість він позначається тим, де саме після коми вказується чисельник. Наприклад, якщо десятковий дріб виглядає як «0,02», значить у чисельнику є двійка, а у знаменнику – сотня, бо друга цифра після коми має саме цей розряд. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься перекладати звичайні дроби на десяткові. На екрані перед дитиною міститься зображення математичної прямої. Її наявність є суттєвою підказкою, адже допомагає дитині зорієнтуватись у тому, як дробові числа співвідносяться між собою. Числова пряма є повністю заповненою. У завданні, формулювання якого знаходиться зверху, називається звичайний дріб, еквівалент якого треба відшукати на числовій прямій. Дитина має подумки перетворити звичайний дріб на десятковий згідно з принципами, описаними вище, після чого просто знайти відповідник на прямій та виділити його. Після цього дитина проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії з новим дробом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.8
Знаходження десяткового за звичайним дробом на числовій прямій
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися