Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою периметра можна не просто дізнатись суму стороні геометричної фігури. Ця величина може допомогти при необхідності знайти невідому сторону, якщо відомими є всі інші. Саме цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься багатокомпонентний малюнок, що має певний сюжет: є школяр, який відповідає на питання про невідому сторону у фігурі, чиї всі інші сторони є відомими. Цьому персонажу треба допомогти дати вчителю правильну відповідь. Важлива особливість цього завдання – його двоетапність. Спочатку учень має звернути увагу на периметр фігури, що вказаний в умові завдання. Потім вже від периметра треба відняти суму інших сторін фігури, щоб дізнатись невідому. Врешті-решт, якщо всі сторони однакові, то дитина може просто зрозуміти, що довжина невідомої сторони така сама, як і у інших відомих. Також учень може скористатись знанням властивостей геометричних фігур. Наприклад, якщо є невідомою одна зі сторін прямокутника, то учень може згадати, що паралельні сторони цієї фігури є однаковими. Підходів до виконання цієї вправи є багато, і дитина може скористатись будь-яким, котрий дає правильний результат. Варіанти відповіді знаходяться під малюнком. Коли учень вибирає правильний, то проходить на наступний етап, де вчитель показуватиме вже на іншу фігуру на класній дошці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Знаходження невідомої сторони через периметр
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися