Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десяткові дроби є досить зручними у використанні для обчислень тому, що у них досить часто використовуються й цілі числа. У житті нерідко трапляються ситуації, де треба порахувати кількість певних обʼєктів, з яких є тільки частина цілого. Наприклад, три з половиною кавуна – це «3,5». Отже у ході виконання цього завдання дитина готуватиметься до цього, при чому дана вправа має досить цікавий спосіб оформлення, щоб урізноманітнити завдання для дитини. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з відніманням або додаванням, де компонентами виразу є десятковими дробами. Результат прикладу вже є відомим, треба підібрати до нього інші компоненти: два доданки або зменшуване та відʼємник. Варіанти вже містяться під каркасом прикладу. Учень вивчає ці дроби і знаходить серед них пару, які в результаті виконання означеної дії дають вказаний у виразі результат. Після цього залишається тільки перемістити їх по своїх місцях – до контурів малюнків, на яких зображено ці цифри. Отже таким чином дитина відновлює приклад і заразом дивиться на те, як відбувається додавання та віднімання у випадку з десятковими дробами. Наявність варіантів дасть змогу зрозуміти це на практиці, а, коли приклад буде складений, учень може більш докладно його вивчити, звернувши увагу на пару нюансів. Наприклад, на те, як числа переходять з розряду у розряд при виконанні тих чи інших дій, а також те, що при віднімання крайнього правого (тобто найменшого) розряду у випадку, якщо в результаті віднімання залишається нуль, то писати його не треба.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.11
Знаходження прикладу за результатом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися