Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знання того, як знайти площу або периметр є важливим не лише з академічної, а й з суто практичної точки зору. Справа в тому, що при виконанні деяких дій необхідно знайти периметр чи площу предметів, наприклад, при покупці різних речей: шпалер, паперу тощо. Насправді, випадків, коли ці знання можуть знадобитись, досить багато. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься використовувати свої знання по цій темі саме у вирішенні практичних задачок. На екрані перед учнем міститься нова така задачка для кожного наступного етапу вправи. Дитина уважно читає її і розуміє, як саме знання периметру або площі може допомогти у пошуках відповіді. Наприклад, відомою є сторона квадратного шматка паперу, але треба знайти загальну площу його, адже тільки так можна визначити ціну на весь шматок. Коли дитина виконує потрібні обчислення, знаходить відповідь на питання та вписує її у порожню клітинку під умовами задачки, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії. Проте якщо у попередньому рівні треба було працювати з периметром, то цього разу доведеться обчислювати площу – або довжину одну із сторін, якщо площа чи периметр вже відомі. Оскільки кожна задачка змальовує досить цікаву і цілком життєву ситуацію, учню цікаво рухатись між рівнями. Крім того всі етапи багато та приємно ілюстровані. Відтак дитина тільки більше переконується в актуальності тих знань, які вона здобуває з математики. А відсутність будь-якого суто числового виразу стимулює уяву учня, адже йому самому подумки прийдеться перекладати текстовий формат задачки у числовий вираз задля його вирішення. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.3
Знаходження ціни за периметром або площею
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися