Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить кілька груп предметів, що становлять числовий вираз додавання. Між цими групами міститься знак плюсу, тож дитина розуміє картинку як своєрідне рівняння і краще запамʼятовує символи, що означають ту чи іншу математичну дію. Дитина має підрахувати предмети у кожній групі, після чого додати отримані числа між собою. Таким чином учень дізнається суму предметів, що зображена на малюнку. Після того, як дитина дасть свою відповідь, малюнок на екрані зміниться, але на кожному етапі дитині потрібно знаходити тільки суму зображених предметів. Предметів на екрані може бути від одного і до десяти. На наступний етап завдання дитина переходить незалежно від того, чи вірну відповідь вона дала. Виконання цієї вправи є чудовим тренування для вміння дитини лічити зображені предмети, а головне – для її вміння шукати їхню суму. Також у ході виконання завдання учень тренує памʼять та аналітичні здібності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Додавання малюнків до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися