Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометричні фігури є не тільки суто науковими величинами, які важливі тільки для академічної математики. Насправді форми, що вивчає та опрацьовує геометрія, використовуються у житті кожного дня. Також їх можна назвати й природніми, адже велика кількість обʼєктів навколишнього середовища мають форму, що у тій чи іншій мірі подібна до форми геометричних фігур. У ході виконання цієї вправи дитина має пересвідчитись у цьому. На екрані учень бачить ряд обʼєктів, знайомих і відомих дитині. Вони мають досить яскраве кольорове оформлення, але при цьому у їхній формі здебільшого легко вгадуються різні фігури. Під цим зображенням є завдання, у якому вказується, яку саме фігуру треба знайти у формі предметів. Дитина має зробити це, вибравши обʼєкт, форма якого тотожна формі геометричної фігури, вказаної у завданні. Коли дитина дає відповідь, то незалежно від того, чи варіант виявляється правильним, чи ні, учень переходить до наступного етапу вправи, де треба виконати аналогічну дію, але вже з іншими предметами, у силуеті котрих доведеться шукати нову фігуру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.3
Фігури у житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися