Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння орієнтуватися у просторі є дуже важливим для загального розвитку дитини. Один із головних критеріїв для цього полягає у вмінні визначати, які предмети знаходяться праворуч, які – ліворуч, а які залишаються посередині. Ця вправа має на меті розвиток саме цього вміння та перетворення його на практичний навик. Дитина бачить на екрані кілька предметів. Вони подібні один до одного, мають гарне ілюстроване оформлення та яскраву кольорову гаму. Дитина має визначити ,які з предметів знаходяться справа, зліва та посередині. При цьому, коли учень дає відповідь, то малюнок змінюється, як і питання. Якщо на минулому етапі, скажімо, треба було виділити той предмет, що знаходиться посередині, то на наступному – вже той, що зліва. На кожному рівні завдання різні малюнки, щоб дитині було цікавіше. Незалежно від вірності відповіді дитина продовжує вправу, але при помилці на екрані зʼявиться правильний варіант, щоб учень вчився на власному досвіді. Ця вправа розвиває практичний навичок визначати сторони і тренує увагу і памʼять дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Ліворуч, посередині або праворуч
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися