Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При тренуванні вміння дитини орієнтуватися у просторі та розуміти положення предметів, важливо урізноманітнювати типи завдань. Ця вправа тренує вміння дитини визначати, який з предметів знаходиться вище, а який – нижче. Для цього на екрані розташовані різні обʼєкти. Порівнюючи їх між собою, дитина має зробити висновок, який з них знаходиться вище, а який нижче одне до одного. Вибір свій учень робить за допомогою мишки. Коли дитина дає відповідь, то картинка на екрані змінюється, і зʼявляються вже інші обʼєкти у іншому положенні. При цьому всі вони багато і детально ілюстровані. Перехід на наступний етап вправи не залежить від правильності відповіді на питання попереднього, бо навіть у випадку помилки учня вірна відповідь відразу зʼявиться на екрані, після чого дитина продовжить виконання вправи. Якщо на минулому етапі треба було знайти нижчий обʼєкт, то на новому, скоріше за все, треба буде визначитися з вищим. Це завдання розвиває вміння просторової орієнтації та тренує вміння учня порівнювати предмети між собою за певним критерієм.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Нижче або вище
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися