Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа присвячена тому, аби дитина краще зрозуміла звʼязок між кількістю предметів та цифрами, що цю кількість позначають. На екрані дитина бачить арифметичний приклад додавання. Цей приклад має предметне втілення, тобто дитина бачить дві групи намальованих предметів. Учень має підрахувати кількість обʼєктів у кожному з додатків. Під малюнком зображено кілька варіантів цифрового прикладу додавання. Завдання: серед цифрових прикладів знайти той єдиний, який відповідає кількості обʼєктів на малюнку. Особливість цих прикладів полягає у тому, що цифровий варіант, на відміну від предметного, має не тільки додатки, а й суму. Таким чином, правильно звʼязавши цифри і кількість предметів у кожному з додатків, дитина також дізнається і суму цих обʼєктів. Коли вона вибирає цифровий приклад (незалежно від того, правильний він чи ні), на екрані зʼявляються інші малюнки, також у вигляді прикладу додавання, але кількість їх у кожному з додатків нова. Оскільки міняються малюнки на кожному етапі, дитина усвідомлює універсальність цифр і можливість з їхньою допомогою виразити кількість будь-яких предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Обираємо приклад в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися