Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Інформація може подаватись у різному вигляді. Зокрема у інформаційній сітці. На екрані учень бачить саме таку сітку, яка містить девʼять клітин. Таким чином учень бачить на екрані три ряді по три предмети у кожному. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти і виділити певну фігуру з зображених на моніторі по її «координатам», які подаються у завданні до кожного окремого етапу. Наприклад, виділити фігуру, яка знаходиться посередині в центральному ряду. Або ж у верхньому ряду справа. Коли учень виділяє фігуру, то переходить на наступний рівень завдання, де на нього чекатимуть інші фігури у сітці та нове формулювання задачки. Навіть у випадку помилкової відповіді дитина продовжує виконання завдання, але після того, як вірний варіант стане виділеним на екрані, щоб дитина могла вчитись на своїх помилках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Розташування у сітці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися