Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сприйняття форми предметів э важливим не тільки для того, щоб дитина мала успіхи у геометрії, а й для того, щоб учень мав змогу використовувати ці вміння у повсякденному житті, у побутових ситуаціях. І одне з вмінь цієї групи присвячене вивченню дитиною такого поняття як симетрія. На екрані учень бачить малюнок, що умовно поділений пунктирною лінію на дві половини. Учень має порівняти між собою ці дві половинки, після чого дати відповідь на питання, чи симетричне зображення, що є на екрані. Коли дитина дає відповідь на це питання (незалежно від того, чи правильна ця відповідь), то переходить до наступного етапу цієї вправи, де на моніторі зображено вже інший обʼєкт. Всі малюнки деталізовані та мають стилістичне оформлення ілюстрацій дитячої книги, тож дитині буде цікаво проходити кожний етап. Також разом із  цим, вивчаючи поняття симетрії, учень розвиває в собі аналітичні здібності, спостережливість та вміння робити висновки за комплексним критерієм, адже симетрія визначається не за самою лише, скажімо, висотою сторін предмета, а за виглядом цих його сторін загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.5
Введення в симетрію
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися