Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча поняття симетрії є важливим у використанні у побуті, воно має пряме відношення й до математичних наук, а точніше – до геометрії. Симетрія є однією з основних ознак багатьох геометричних фігур. У ході виконання цієї вправи учень знайомиться із симетрією у геометрії, та вчиться впізнавати, які з фігур , зображених на екрані, є симетричними, а які – ні. Для цього на моніторі зображено групу геометричних фігур, що відрізняються одна від одної, але серед них є як симетричні, так і ті, що не мають цієї якості. Учень має скласти симетричні фігури і побачити, що утворилось у результаті. Таким чином, виконуючи це завдання, учень розуміє принципи побудови геометричних фігур, їх характер та властивості. Також він розуміє, як наявність такої якості як симетрія впливає на зовнішній вигляд цих фігур. Незалежно від того, чи правильно дитина виконала завдання даного етапу, вона все рівно в будь-якому разі перейде до наступного етапу вправи, на якому зʼявиться вже інший набір геометричних фігур, хоча суть завдання залишиться незмінною. Таким чином різноманіття обʼєктів для вивчення на етапах вправи допомагає дитині почати розуміти основи геометрії.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Симетрія геометричних фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися