Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані кілька предметів, що відрізняються в залежності від конкретного етапу. Їхня кількість також змінюється на кожному рівні вправи. Під зображенням цих обʼєктів є кілька графіків, що передають їх кількість. Задача дитини полягає у тому, щоб, по-перше, перелічити всі обʼєкти на верхній частині екрана, а по-друге, вибрати з графіків той, який правильно передає цю кількість. Особливість вправи в тому, що для дитини формат графіку є чимось досить новим та незвичним. Кількість передається в ньому не цифрами і не словами, а символічними позначками. Кожна позначка знаходиться навпроти зображення того чи іншого предмету. Таким чином, досліджуючи структуру графіка, дитина розвиває своє асоціативне мислення та вчиться робити логічні висновки стосовно кількості предметів у цьому графіку. Ця вправа корисна також і для розвитку у дитини вміння зосереджувати увагу на тому чи іншому зображенні. Коли дитина робить свій вибір, то незалежно від того, чи правильний графік обрав учень, завдання продовжується, і на екрані зʼявляються і нові предмети, і інші графіки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Відтворення графіків
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися