Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані кілька предметів. Кожен виконаний у вигляді яскравого малюнку у стилі дитячої книжки. Серед цих предметів є найбільший, що може бути ємкістю, приміщенням або іншим обʼєктом, який може містити щось всередині. Всі інші предмети менші за розміром. Деякі з них знаходяться всередині першого, інші – ззовні, поза його межами. У ході виконання завдання дитина має за допомогою мишки вибрати або ті предмети, що знаходяться всередині, або ж ті, що містяться ззовні – залежно від конкретного завдання цього етапу. Коли учень робить свій вибір (при цьому неважливо, правильний цей вибір чи ні), то переходить до наступного етапу, на якому на екрані зʼявляються вже зовсім інші предмети, хоча загальна концепція завдання залишається такою ж. Кожен набір предметів має спільну тематику, наприклад, звірі під наметом цирку. Таким чином дитині цікавіше виконувати цю вправу і разом з тим вона має докладати більше зусиль на безпосередньо концентрацію на критерії вибору обʼєктів. Ця вправа розвиває вміння учня орієнтуватися у просторі. Вона також важлива для розвитку уваги та вміння зосереджуватися.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.4
Всередині або ззовні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися