Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Арифметична дія додавання здійснюється за допомогою особливих складників – доданків. Разом вони і утворюються суму. У ході виконання цієї вправи дитина вчиться знаходити не суму, а потрібний доданок. На екран дитина бачить приклад додавання. У цьому прикладі кілька доданків, один  яких пропущений. Дитина бачить цифру, яка означає суму, бачить всі інші доданки і вичислює, яка саме цифра має бути на пустому місці. Для цього дитина може як відняти від суми інші доданки, так і додати всі, що є у його розпорядженні і вже цю суму відняти від остаточної – є кілька способів. Тож дитина таким чином дізнається правильний доданок, після чого переходить на наступний етап. Рух учня між етапами здійснюється незалежно від того, чи вірну відповідь дає дитина на питання кожного рівня. Важливо, що остаточна сума – це завжди десять. При цьому цифри, зображені на екрані, теж цікаво оформлені, можуть бути прикрашені образами казкових персонажів та тварин. Це завдання корисне для тренування вміння додавати, віднімати та в цілому для розвитку сприйняття математичних величин.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.6
Вставляємо доданок, щоб отримати 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися