Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометричні фігури можна умовно розділити на двовимірні та обʼємні. Двовимірні фігури – це ті, що зображуються на площині, маючи тільки ширину і довжину. Але також можна зобразити і обʼємну, тобто тривимірну фігуру, яка, подібно обʼєктам оточуючої дійсності, має також додатковий вимір сприйняття – глибину. Зображення тривимірних обʼєктів на екрані або й на аркуші паперу має особливість, що полягає у неможливості передачі обʼєму на площині. Таким чином, щоб зобразити тривимірний предмет, треба вказати на наявність у нього невидимої сторони. У ході виконання цієї вправи учень вчиться відрізняти обʼємні фігури від пласких. На екрані показано групу геометричних фігур. Серед них є одна обʼємна, яку і має знайти дитина за вже вказаною вище прикметою. Незалежно від того, чи правильну відповідь дає дитина на це питання, вона все рівно переходить до наступного етапу вправи, на якому на моніторі показано вже інший набір фігур, але і у ньому є одна тривимірна. Це завдання розвиває математичне мислення, аналітичні здібності і вчить будь-де знаходити обʼємні фігури серед двовимірних.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.1
Знаходимо об'ємну фігуру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися