Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вага є одним із критеріїв, за яким людина сприймає обʼєкти навколишнього середовища. Це досить важлива характеристика, від якої залежить здатність працювати з тим чи іншим предметом. Завдяки цій вправі дитина вчиться сприймати вагу. Для цього на екрані на кожному етапі цієї вправи зображено пару предметів. Пара – тому що для сприйняття тої чи іншої фізичної характеристики необхідно або користуватися одиницями виміру (що є більш складною темою), або ж мати можливість порівняти між собою цю характеристику. Отже саме це й має зробити дитина – порівняти, який з предметів важчий або легший і виділити його. Після цього учень перейде до наступного етапу завдання, на якому побачить вже іншу пару обʼєктів. Якщо на минулому етапі треба було знайти важчий предмет, то на новому – легший. Важливо, що показані у вправі обʼєкти можуть мати різний розмір ілюстрацій, але головний критерій для вибору – це не розмір, а знання дитини про зображені обʼєкти, адже на масу предметів вливає перш за все матеріал, з якого вони виготовлені, і вже в другу чергу їхній розмір. Таким чином завдяки цій вправі дитина вчиться краще розуміти, як треба оцінювати вагу обʼєктів на око.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.3
Виміри. Важче/легше
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися