Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перед учнем на екрані зображено два ряди предметів. У кожному такому ряді обʼєктів може бути від одного і до десяти. Учень перераховує ці обʼєкти та порівнює між собою кількість кожного ряду. Згідно з завданням дитина має за допомогою мишки зменшити кількість предметів у певному ряду на один. Якщо учень виконує все вірно, то зʼявляються нові малюнки у іншій кількості, і тепер зменшити кількість предметів, можливо, потрібно буде в іншому ряді. Якщо учень допускає помилку, то він все рівно переходить до наступного етапу, але спершу бачить правильний варіант, який зʼявляється під завданням. Тож при зберіганні основного принципу виконання завдання умови для цього постійно змінюються, що водночас тримає інтерес дитини і разом з тим тренує її памʼять, навички лічби та вміння віднімати. Віднімання не абстрактних чисел, а саме конкретних зображених предметів є важливим для початкового усвідомлення дитиною сенсу поняття кількості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.10
Зменшуємо число на 1 в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися