Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить кілька предметів. Всі вони образно зображені, мають яскраве оформлення та деталізовано ілюстровані у форматі дитячої книжки. Таким чином досягається більша міра ігрового аспекту даної вправи. У завданні вказаний предмет, який є серед інших на екрані. Завдання дитини полягає в тому, щоб визначити, які обʼєкти знаходяться поруч з цим предметом. Свій вибір дитина робить за допомогою компʼютерної мишки. Якщо учень дасть правильну відповідь, то відразу перейде до наступного етапу (при цьому всі обʼїкти на екрані зміняться, зʼявиться нова картинка, частини якої матимуть вже інше положення відносно одне до одного), але якщо помилиться, то теж продовжить виконання вправи. Просто на екрані у випадку помилки зʼявиться вірна відповідь, щоб дитина мала змогу вчитися на власних помилках. Це завдання відіграє важливу роль у закріплення знань дитини про орієнтацію у просторі, вмінні знаходити і визначати більш близькі один до одного обʼєкти. Також ця вправа розвиває увагу та вміння зосереджуватися.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.5
Знаходимо об'єкт, який знаходиться поруч
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися