Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить три предмети, що розташовані у вертикальній послідовності. Ці предмети багато та виразно ілюстровані, виконані у яскравих кольорах. Учень за допомогою компʼютерної мишки вибирає той з них, чиє положення відповідає заданому. У завданні може бути зазначено, що вибрати треба верхній, нижній або середній предмет. Коли дитина робить свій вибір, то незалежно від правильності відповіді вона переходить на наступний етап, на якому на екрані зʼявляються вже інші обʼєкти, але механіка вправи залишається. При цьому, якщо на минулому етапі треба було вибрати, скажімо, той предмет, що знаходився знизу, то на наступному – вже верхній, або середній. Таким чином досягається різноманіття кожного рівня вправи. У ході виконання цього завдання дитина тренує вміння орієнтуватися у просторі та співзіставляти положення обʼєктів у вертикальній площині.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Зверху, посередині або знизу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися