Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівняння чисел використовується у повсякденному житті. Це корисне та потрібне вміння, яке необхідне для роботи з багатьма обʼєктами, зокрема з покупками. У ході виконання цього завдання дитина буде порівнювати кількість обʼєктів згідно з умовами задачки, яка має формат таблиці,  доповненої малюнками. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи буде зображено таку таблицю. В ній вказано місяці, а під кожним – кількість куплених у цей місяць фруктів чи овочів, у кілограмах. Фрукти різні, тож у таблиці також є й малюнки цих плодів. Вони мають зробити завдання більш цікавим з візуальної точки зору. Над таблицею міститься формулювання завдання, де чітко вказано, який місяць треба вказати: або той, в якому купили найбільшу кількість продуктів у кілограмах, або той, де купили найменшу кількість. Тож дитині залишається порівняти кількість куплених овочів чи фруктів та обрати правильний місяць. Важливо, що виділити учень має саме місяць, а не цифру чи фрукт. Це робить завдання більш цікавим з точки зору сприйняття інформації, адже числа використовуються не як головний обʼєкт, а лише як спосіб показати, який з місяців був більш або менш щедрим на плоди. І після того, як учень зробить свій вибір, він пройде на новий етап, де буде інша таблиця.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Аналіз числових данних
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися