Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься читати інформацію, яка подається в аналогових годинниках. На екрані перед учнем є кілька таких на кожному етапі завдання. Вони показують різний час. Більш довга стрілочка вказує на хвилини, а коротка – на години. Коли довга робить повний оберт, проходить 60 хвилин – і наступає нова година, тому круглий циферблат має шість десятків ділень на хвилини. А два повних оберти годинної стрілки – це доба, в якій 24 години, отже, на циферблаті 12 годинних ділень. Дуже важливо, щоб дитина навчилась читати інформацію про час з аналогових годинників, бо вони й зараз є більш популярними, ніж електронні. У формулюванні завдання вказано точний час, який показує тільки один з трьох годинників. Учень має вибрати, який саме. Для цього необхідно зрозуміти, що показує кожен з аналогових годинників. Це значить, що на кожному етапі учню доведеться чотири рази читати час таким способом. При цьому дані кожного з них досить подібні до інших, тож учню слід бути уважним. У завданні час подається у форматі електронних годинників: вказується година, потім через двокрапку хвилини. Якщо дитина зробить неправильний вибір, то, як і у випадку з правильним, продовжить виконання завдання на новому етапі, де будуть інші годинники. Але у випадку помилки спочатку на екрані зʼявиться відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.1
Аналоговий годинник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися