Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

По принципу того, яке число більше або ж менше від іншого, можна порівнювати не тільки пару цифр, а й цілу групу. Дуже важливо, аби дитина навчилась сприймати числа більш комплексно, розуміючи, скажімо, що всі ті, що входять до третього десятка, менші від «50». На екрані перед учнем міститься математичний вираз. З одного боку від знака «більше» чи «менше» (який саме буде зображено знак, залежить від етапу вправи) міститься цифра, а з іншого – досить велике порожнє поле. Туди треба перенести числа з цілого набору, який знаходиться під виразом. Але перенести треба не всі числа, а тільки ті, які правильно доповнили б вираз. Наприклад, якщо вже зображено цифру «47», а поряд з нею знак "менше", значить туди треба перенести всі цифри, які менші за сорок сім. Коли учень обирає їх серед цифрового ряду і переносить до порожнього поля, то проходить на новий етап, де треба буде виконати аналогічні дії, але як числа, так і знак, будуть вже іншими. Тож учню доведеться пристосовуватись до трохи інших умов на кожному етапі завдання, що робить вправу більш цікавою для виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Більші або менші числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися