Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли людина йде за покупками, вона має правильно оцінювати кількість грошей у себе, аби їх вистачило на всі необхідні речі. Для цього сума купюр і копійок має бути більшою чи рівною сумі вартості всіх запланованих покупок. У ході виконання цього завдання дитина навчиться швидко і правильно оцінювати, чи правильно були взяті гроші для тої чи іншої покупки, і чи вистачить вказаної суми для неї. На екрані перед учнем міститься зображення предмета, який і грає роль такої покупки. Під ним є зображення його вартості. Малюнок виповнено у хорошій якості, він яскравий та деталізований. Поряд є гроші, які може витратити учень на покупку цього предмета. Зображення купюр та монет також достовірні і якісні. Учень обчислює загальну суму грошей, яку має, після чого приходить до висновку, чи вистачить їх йому на покупку цього предмета. Якщо загальна сума грошей більша за ціну, то вистачить, а якщо менша – ні. Давши відповідь на це питання, дитина проходить на новий етап, де буде інший набір банкнот і копійок, а також новий предмет, який треба купити. Ця вправа дуже важливо для розвитку вміння працювати з грішми, адже вона допомагає більш впевнено оцінювати власну можливість купівлі конкретного обʼєкта.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.15
Чи вистачить грошей?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися