Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вивчення теми додавання для учня починається з виразів, де доданків всього два. Їх найлегше сприймати, найлегше працювати саме з ними. Але дуже важливо зробити наступний крок – навчитися працювати з прикладами, де доданків більше ніж два. У ході виконання цього завдання учень буде відточувати саме це вміння. На екрані перед дитиною міститься стандартний математичний приклад з додаванням кількох доданків: кілька цифр, між котрими міститься знак «плюс». Задача полягає у тому, щоб знайти суму. Для цього учень має по черзі додавати числа, спочатку дізнавшись суму першої пари доданків, а потім до неї додавши наступне число. Число, яке дитина дізнається у результаті, необхідно вписати у порожню клітинку після знака рівності. Якщо відповідь правильна, дитина відразу проходить на наступний етап завдання, де буде вже інший приклад з додавання кількох чисел. Якщо ж учень помилиться, то також пройде далі, але не відразу. Спочатку дитина побачить правильну відповідь, яка зʼявиться під неправильною. Таким чином дитина навчиться використовувати свій досвід помилок з користю. Оскільки кожен рівень супроводжується ілюстрацією, яка хоча й не повʼязана із завдання, але є якісною та яскраво виконаною, учень не втомлюється і зберігає інтерес до виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.14
Додавання більше 2 чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися