Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина поступово вивчає додавання і тренується у кращому володінні цією навичкою, числа, з якими працюватиме учень, також збільшуються. На цьому етапі дуже важливо, щоб дитина навчилась працювати з доданками у випадках, коли в результаті дії додавання змінюється розряд десятків. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись саме у цьому. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з дією додавання. Один з доданків – одноцифрове число, а друге є двоцифровим. Учень виконує дію, додаючи одноцифрове число до розряду одиниць двоцифрового. Якщо сума перевищує девʼятку, то на одиницю збільшується і розряд десятків двоцифрового числа. Наприклад, якщо додається «11» до «5», то треба просто додати пʼятірку до одиниці і дописати перед ними одиницю, яка означає розряд десятків – «16». Але якщо доданками є числа «19» і «8», то сума змінить не тільки розряд одиниць, а й розряд десятків і становитиме «27». Коли учень знаходить суму двох доданків, то проходить на новий етап вправи, де треба виконати аналогічні дії з новими числами. Таким чином учень розуміє правила додавання відносно великих цифр, починає розуміти, як одиниці впливають на десятки у двоцифрових числах та тренується працювати з ними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Додавання двоцифрового та одноцифрового числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися