Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Найкраще правила додавання двоцифрових та одноцифрових чисел ілюструє методика подання цифрової інформації, при котрій числа розміщуються у стовпчик. Суть в тому, що одиниці залишаються під одиницями, тоді як цифри, які позначають розряд десятків, залишаються без «супроводу» знизу чи зверху. Таким чином учень краще розуміє, що до чого слід додавати, і не буде намагатись складати одиниці з десятками. На екрані перед учнем на кожному етапі цього завдання буде знаходитись приклад з дією додавання, де числа розміщені у стовпчик. Задача, яка ставиться перед дитиною, полягає, звісно, у тому, щоб знайти суму двох доданків, тобто результат дії. Якщо при додаванні одиниці перевищать девʼятку, то і розряд десятків збільшиться на одиницю. Наприклад, якщо до «46» додати «7», то в результаті вийде «53». Коли учень знаходить суму двох чисел, то проходить на новий етап. Для руху між рівнями вправи не обовʼязково давати тільки правильні відповіді – дитина має право на помилку. Якщо учень хибно відповість, то просто побачить правильний варіант під неправильним, що на майбутнє краще запамʼятати цей урок. Кожен етап супроводжується додатковою ілюстрацією, яка слугує інструментом привернення уваги учня до зображеного на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.4
Додавання двоцифрового та одноцифрового числа в стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися