Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ознайомившись з особливими випадками додавання двоцифрових чисел, які в тому чи іншому сенсі спрощують цей процес, дитина нарешті готова до будь-яких вавіантів такого роду прикладів. На екрані перед учнем міститься відразу кілька математичних виразів, які містять дію додавання. Вони розташовані під малюнком, де зображено цифри після знаку рівності (тобто кожна така цифра є сумою для свого прикладу). Кожній з цих цифр відповідає свій приклад. Учень має виконати дію додавання для кожного з прикладів, після чого залишається просто перемістити математичний вираз на своє місце. Кожен приклад треба перемістити туди, де міститься правильна для нього відповідь. Таким чином, виконуючи завдання, дитина може звірятись з кількома варіантами, які є зверху. Це дуже важливо, адже робота, яку виконує учень, для нього ще досить нетипова: при додаванні одиниці можуть впливати на розряд десятків, числа різні, іноді досить великі і тому складніші для сприйняття, ніж у попередніх вправах. Більше дитині доводить й тримати у памʼяті. Наприклад, якщо «34» додати до «59», то учню доведеться запамʼятати, що при додаванні четвірки до девʼятки одиничку треба ще додати до десятків. В результаті вийде цифра «93». Коли учень дає відповідь на питання рівня, то проходить на новий етап завдання, де будуть інші приклади з іншими варіантами відповіді.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Додавання двоцифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися