Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання різних чисел має безліч особливих випадків. Наприклад, у ході виконання цього завдання дитина навчиться додавати двозначні, тобто двоцифрові числа, в результаті дії з якими не доведеться переходити через розряд. На екран перед дитиною міститься математичний приклад з дією додавання. Обидва числа містять як цифру у розряді одиниці, так і цифру у розряді десятків. Додавати їх учню слід по черзі, фактично окремо одне від одного: десятки з десятками, а одиниці з одиницями. Особливість вправи полягає у тому, що на кожному етапі цифри, хоча й різні, але все рівно їхня сума ніколи не переходить за межі девʼятки. Це означає, що одиниці не вплинуть на розряд десятків, а ті в свою чергу не досягнуть першої сотні. Щоб пройти на новий рівень, дитині достатньо просто додати між собою числа, ввівши цифру, яка відповідає сумі двох доданків, у пустий квадратик, який знаходиться після знаку рівності. Важливо, що навіть якщо дитина допустить помилку у цьому новому для себе форматі завдання, то все рівно пройде на новий етап, просто спочатку побачить правильну відповідь, яка зʼявиться на екрані під хибною. Таким чином учень може вчитись на власних помилках і більш ефективно працювати з кожним новим рівнем.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.5
Додавання двоцифрових чисел без переход через розряд
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися