Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Потенціал виконання математичних дій у стовпчик найкраще розкривається у випадку з роботою з двоцифровими числами. Справа в тому, що при додаванні у стовпчик цифри певного розряду знаходяться рівно одна  під одною: десятки під десятками, а одиниці під одиницями. Отже у дитини не буде помилкового бажання випадково додати десятки до одиниць чи навпаки. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься додавати числа у стовпчик у межах першої сотні. На екрані перед дитиною містить математичний приклад, інформація в якому подається саме таким чином. Учень окремо додає числа кожного розряду. Якщо, скажімо, при додаванні сума одиниць більша за девʼятку, то учню доведеться запамʼятати це і до суми десятків додати одиницю. Відповідь на питання етапу дитина записує цифрами під горизонтальною лінією. Коли учень це робить, то проходить на новий етап завдання, де треба виконати дії аналогічного характеру, але вже з іншими числами. Різноманіття цифр не дає дитині нудьгувати, а приємне візуальне оформлення вправи посилює цікавість до її виконання. Кожний рівень супроводжується додатковою ілюстрацією, яка, хоч і не має прямого звʼязку з числами, але робить візуальний ряд більш насиченим. Відтак дитині приємніше виконувати це завдання і цікавіше рухатись між його етапами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Додавання двоцифрових чисел в стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися