Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень починає працювати з відносно великими числами, наприклад, сотнями, він може спершу губитись та допускати помилки саме від того, що не звик ще виконувати математичні дії з цифрами, що здаються йому такими великими. Але насправді додавання та віднімання великих чисел не таке складне завдяки специфічному правилу: математичні дії треба виконувати по розрядах. Це означає, що цифри, які позначають сотні, треба додавати або віднімати з цифрами, що позначають сотні, і така відповідність зберігається завжди, яким би великим число не було. Виняток – випадки, коли при додаванні або відніманні відбувається зміна розряду. Тоді, скажімо, результат дії з десятками може вплинути на сотні. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з цим правилом, а головне – з внутрішньою логікою даного процесу. На екрані перед учнем міститься приклад. Він подається у цікавій формі, наприклад, як репліка когось із персонажів, що зображена у спеціальній бульбашці на кшталт коміксу. Цифри у цьому виразі великі. Поряд є ілюстрація того, як має бути виконана означена дія: окремо віднімають чи додаються (в залежності від прикладу, котрий є новим на кожному етапі вправи) сотні, знизу – десятки, а ще нижче – одиниці. Учень має по черзі виконати ці дії, а потім просто правильно скласти цифри у єдине число, що і є результатом початкового прикладу. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.6
Додавання і віднімання на основі складу чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися