Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавати числа, якщо обидва є двоцифровими, краще за все, починаючи з так званих круглих чисел. Круглими називаються числа, які закінчуються на нуль. Вони є першими у своїй десятці. Наприклад, число «20». Особливість підрахунку з ними полягає у тому, що круглі числа додаються дуже просто: варто лише додавати між собою десятки, тоді як нулі просто ігноруються. Якщо додати «20» і «30», то в сумі вийде «50», тобто та сама пʼятірка, що й у випадку з додавання двійки з трійкою, тільки після неї ще йде той самий нуль. На екрані перед учнем міститься зображення прикладу, де додатками є саме такі числа: вони закінчуються нулем, тож додавати між собою треба тільки десятки. Учень аналізує приклад, виконує дію додавання, після чого записує суму, яка вийшла у результаті, у пусту клітинку після знаку рівності. Коли дитина це робить, то проходить на новий етап завдання. Там треба виконати дії аналогічного характеру, тільки приклад буде містити вже інші числа, хоча на кожному етапі вони закінчуватимуться на нуль. Це завдання важливе, оскільки дає дитині розуміння правил додавання з точки зору їхньої універсальності. Навіть коли йде мова про на порядок більші числа, правила залишаються такими самими, як і у випадку з одиницями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Додавання круглих чисел у межах 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися