Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання є першою і чи не основною математичною дією, яку вчиться виконувати дитина. Але додавання однакових чисел – це окрема тема, на яку треба звернути особливу увагу. Справа в тому, що будь-яке додавання двох однакових чисел – це фактично множення цього числа на два. Якщо дитина оволодіє цією темою, то розуміння множення як наступного розділу математики буде досить легким. Ця вправа присвячена саме цьому. На екрані перед учнем міститься математичний приклад, де в ролі двох доданків однакові числа. Учню потрібно знайти їхню суму й ввести після знаку "дорівнює". Коли дитина це робить, то проходить на новий етап вправи, де буде інша пара однакових доданків. Важливо, щоб дитина запамʼятала суму однакових чисел якнайкраще. Щоб учень, рухаючись між етапами завдання, зберіг цікавість до виконання вправи, кожен рівень супроводжується ілюстрацією якогось персонажа. Ці ілюстрації не несуть додаткового навантаження в плані сенсу, але виконані якісно та яскраво, тож увага дитини буде звернута саме до того, що діється на екрані. І навіть якщо учень помилиться з відповіддю, то все рівно пройде на новий рівень. Просто спочатку побачить правильний варіант відповіді під неправильним, щоб мати змогу виправитись наступного разу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.5
Додавання однакових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися