Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи дитина буде використовувати копійки як замінник традиційному формату зображення цифр. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься той чи інший приклад. Це може бути вираз, що містить дію додавання або віднімання – все залежить від етапу вправи. Складовими елементами приклада слугують монети різного номіналу. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти результат дії: суму для додавання та різницю для віднімання. Оскільки види копійок обмежено (нема копійки номіналом 29 або 34), то відповідь треба давати звичайною цифрою, яку вводять після знаку рівності. Коли учень виконає необхідні обчислення і введе результат, то пройде на новий етап, де треба буде працювати з іншим прикладом, де буде не тільки інша дія, а й зовсім нові монети. Це завдання є важливим саме для того, щоб учень звик працювати з грошима, призвичаївся обчислювати різницю або суму монет як можна швидше, адже це важливо у повсякденному житті. Навіть якщо дитина, виконуючи це завдання, допустить помилку, то все рівно пройде на наступний етап. Просто спочатку правильна відповідь зʼявиться під неправильною, після чого залишиться лише зробити висновки щодо завдання і на наступному етапі вже цієї хиби не допускати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.6
Додавання та віднімання копійок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися