Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як і у випадку з додаванням відносно невеликих кількостей, коли йде мова про роботу з двоцифровими числами, один з кращих способів закріплення вміння працювати з ними – додавання відразу кількох доданків. Такий формат роботи корисний тим, що дитина спочатку виконує додавання першої пари чисел, а потім вже до знайденої суми має додати третій доданок. Таким чином учню доводить тримати у памʼяті перше знайдене число. А це розвиває концентрацію та вміння зосереджуватись. На екрані перед учнем на кожному етапі цієї вправи міститься такий приклад, де доданків відразу три. Кожне число є двоцифровим, а під час дії додавання одиниці можуть вплинути на розряд десятків, тож учню слід бути особливо уважним. Дитина виконує дію додавання, і остаточну відповідь вона вписує у пусту клітинку, що знаходиться за знаком рівності. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап, де буде вже інший, але подібний математичний приклад. Веселі та яскраві персонажі мають привертати увагу дитини і слугувати візуальним стимулятором для збереження інтересу до завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.13
Додавання трьох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися