Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавати у стовпчик зручно не тільки у випадках з великими числами, а й коли доданків відразу кілька. Таким чином цифра, що відповідає за певний розряд, знаходиться під або над своєю «колегою» з іншого числа: десятки під десятками, одиниці під одиницями. Таким чином дитині простіше сприймати числову інформацію і діяти більш послідовно. У ході виконання цього завдання учень буде додавати відразу три цифри у стовпчик. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи міститься приклад цього формату. Учень може працювати з ним двома способами. Перший – це послідовно додавати числа. Знайшовши суму двох перших доданків, дитина до неї додає третій. Зробити це буде простіше саме завдяки зручності розташування цифр у стовпчик. Або учень може додавати числа по розрядах: спочатку всі три одиниці, а потім – всі три цифри, що означають десятки. В обох випадках дитині доведеться запамʼятовувати певну інформацію. У одному випадку – треба тримати в голові першу суму, до якої треба додати третій доданок. У другому – після додавання всіх одиниць, можливо, доведеться тримати в памʼяті число, яке доведеться додати до десятків, оскільки одиниці при додаванні майже завжди переходять за девʼятку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.14
Додавання у стовпчик 3 чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися