Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Нуль – наймолодша цифра. Ще кілька століть тому такого поняття не існувало просто тому, що нікому не потрібно було використовувати у обчисленнях умовну «пустоту», тобто цифру, яка передає не кількість умовних предметів, а їхню відсутність. Цифра «0» була введена купцями, яким для кращого фінансового звіту необхідний був такий інструмент. Окрім того, саме її використовують для позначення розряду числа, якщо того вимагає конкретний випадок. Наприклад, число «10» містить у своєму написанні нуль, який означає, що ця цифра є першою серед дворозрядних і відкриває другий десяток. Додавання з нулем має своє правило: додаючи до будь-якого числа «0», сумою є перше число. Учень має вивчити це правило, цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад у цифровій формі: два доданки ,між котрими є знак «плюс», а після знаку рівності – пуста клітинка, де треба вказати суму двох чисел. Але один з доданків є нулем, тож учню треба просто вписати у клітинку на місці суми інший доданок. Коли дитина це робить, то проходить на інший етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, але поряд з нулем буде вже інший доданок. Важливо, щоб дитина затямила: е правило підходить для всіх без винятку випадків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.10
Додавання з нулем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися