Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри є умовними і універсальними символами, які використовуються для позначення на письмі певної кількості тих чи інших обʼєктів. У ході виконання цього завдання дитина продовжить роботу з математичними прикладами. На екрані перед учнем зображено дві групи предметів. Між ними є той чи інший символ, що означає певну математичну дію: додавання чи віднімання. Під малюнком є кілька цифрових прикладів. Учень має порахувати кількість предметів в обох групах і звірити її з частинами всіх прикладів на екрані. Після чого, перевіривши, щоб також і зображена математична дія співпадала, дитина має вибрати той приклад, який відповідає зображенню. Важливо, що цифрові вирази подаються вже вирішеними, тобто, якщо йде мова про додавання, то у прикладі вже є сума. Таким чином, учень, аналізуючи зображення, бачить і запамʼятовує, як вирішувати ті чи інші приклади, хоча центр його уваги зміщено на малюнки. Завдяки цьому така вправа залишається візуально приємною для сприйняття учня, але разом з тим і з цифрами він працювати тренується вельми успішно. А коли дитина обирає той чи інший приклад, то проходить на новий етап, де як  приклади, так і малюнки будуть інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Додавання за картинками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися