Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай для роботи з досить великими числами, які виходять за межі першої десятки, використовуються цифри. Але іноді корисно, коли учень сприймає кількість безпосередньо через групу предметів. Саме такий формат роботи і використовується у цій вправі. На екрані перед дитиною зображено дві групи предметів. Кожна група кількісно досить велика і може налічувати навіть кілька десятків обʼєктів. Між цими зображеннями міститься знак додавання. Учень має перелічити, скільки в кожній групі обʼєктів. Під малюнком знаходиться кілька математичних прикладів, що мають дію додавання. У них використовуються цифри. Дитина серед них обирає той, який відповідає малюнку вгорі. Коли учень це робить, то проходить на новий етап вправи, де треба виконати аналогічні дії, але як предмети в групах (кількісно та якісно), так і приклади під малюнком будуть вже іншими. Важливо, що завдяки цій вправі учень навчиться швидко рахувати предмети, візуально сприймати їх та опрацьовувати. Окрім того, всі приклади, які подаються під малюнком на кожному з етапів завдання, є повними, тобто мають також і відповідь – суму двох доданків, але потрібно бути уважним – не всі відповіді є правильними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Додавання за картинками в межах 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися