Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння додавати є дуже важливим, тож для його закріплення варто використати різні форми подання інформації у завданнях. У ході виконання цієї вправи учень тренуватиметься додавати певне число до початкових чисел, роблячи це у таблиці. На екрані перед дитиною міститься завдання, у якому чітко сформульовано, яке число треба додати до інших. Під завданням є таблиця. У першій колонці містяться доданки. До них і треба додавати число, назване у завданні. У другій колонці треба вказати результат дії додавання, тобто суму. Деякі клітинки цієї колонки вже зайняті цифрами – таким чином учню буде простіше зрозуміти, що від нього треба. Дитина до кожного числа у першій клітинки додає вказане у завданні, а суму вказує у порожні клітинки поряд. Коли учень повністю заповнює таблицю, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії, але таблиця там буде вже іншою, тобто матиме інші числа у першій колонці. Цифра у завданні теж буде іншою. Крім того, кожен етап супроводжується новою ілюстрацією, наприклад, казкового персонажа чи доброго звіра, образ якого має додати вправі більшої цікавості для виконання дитиною. І навіть якщо учень помилиться, то все рівно пройде на новий рівень, просто спочатку побачить правильний варіант під неправильним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.17
Додавання за правилом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися