Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для найкращого ефекту у вивченні тем, які повʼязані з кількістю предметів, доцільно використовувати як цифрові символи, так і зображення обʼєктів у певній кількості. Це посилює ефект тренування навичок лічби, змушує краще запамʼятати урок, а також робить вправу більш цікавою для сприйняття завдяки великій кількості різних елементів. На екрані перед дитиною міститься зображення числової нерівності. В центрі знаходиться її цифрове втілення: два числа, між якими розташований знак «більше» чи «менше». Поряд міститься зображення предметів, кількість яких відповідає одній з цифр. По інший бік виразу – порожня зона. Під нею дві кнопки, на яких зображено предмети для лічби. Під однією знак «плюс», а під другою – «мінус». Натиснувши на перший, дитина додасть один предмет у порожню зону, настигнувши на другий – забере. Тож завдання досить просте і полягає воно у тому, щоб натисканням на ці предмети підкорегувати кількість обʼєктів у порожній зоні, щоб вона відповідала другій цифрі у виразі в центрі екрану. Коли учень це зробить, то таким чином доповнить вираз та перейде на новий етап завдання, де треба виконати аналогічне завдання, тільки з новим числовим виразом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.8
Доповнення предметної нерівності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися