Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай у прикладі треба знайти результат дії. Коли йде мова про віднімання, то здебільшого треба відшукати саме різницю. Але у ході цього завдання учню доведеться шукати інші елементи числового виразу з цією дією. Таким чином розвивається аналітичне мислення, розуміння теми віднімання загалом та взаємодії чисел як складових частин прикладу. На екрані перед учнем міститься приклад з відніманням. Числа розташовані у стовпчик для того, щоб учень не заплутався в розрядах цифр. Якщо знайти пропущений доданок просто (треба просто від суми відняти відомий доданок), то для кожного елементу дії віднімання є свій, окремий саме для неї, метод. Зменшуване можна знайти, якщо додати відʼємник і різницю. Відʼємник знаходиться наступним способом: треба від зменшуваного відняти вже різницю. Коли учень вводить у пусту клітинку число, яке вважає правильним, то проходить на новий етап, де треба виконати аналогічну дію, тільки вже приклад буде новим. І навіть якщо учень помилиться, то все рівно продовжить рух між етапами завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.15
Доповнюємо стовпчик на віднімання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися