Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа тренує вміння працювати з грошима новим способом. У завданні, яке ставиться перед учнем на кожному етапі (причому деталі завдання змінюються, тож дитині слід уважно читати завдання кожного разу) сформульовано, яка сума грошей має бути у персонажа. На екрані зображено героя та ті гроші у вигляді монет, які в нього вже є. Залишається тільки доповнити їхню кількість за допомогою інших монет, які є у розпорядженні дитини. Обравши копійки так, щоб разом з грошима персонажа вони складались у суму, рівну вказаній у завданні, дитина проходить на новий етап, де буде інше завдання, новий персонаж та інший набір копійок. Важливо, що учень може діяти тільки в межах цього набору. Це означає, що на кожному етапі дії дитини мають два етапи. Спершу учень обчислює, яку суму треба добрати для того, щоб, приєднавши її до грошей персонажа, мати вказану кількість грошей, не більше і не менше. Далі з-поміж тих монет, які у дитини є, учень має обрати тільки такі, щоб у сумі вони як раз і давали бажаний доданок. Отже, учень має точно розрахувати, які копійки входять у цю кількість і обрати саме їх. А правдоподібне зображення грошей і зміна персонажа на кожному етапі роблять завдання більш динамічним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.14
Доповнюємо суму копійок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися