Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лічити та рахувати гроші кожна людина має практично щодня. Кожного дня люди дивляться на годинник, вимірюють та оцінюють розміри предметів. Тож учень легко зрозуміє користь від тих математичних знань, котрі отримує у цьому курсі, вивчаючи арифметику чи способи виміру довжини. Але геометрія може здатись дитині значно менш придатною для використання у побуті. Така точка зору помилка, і ця вправа має на меті її спростувати, аби ще більше зацікавити дитину у виконанні цих вправ. На екрані перед учнем міститься зображення того чи іншого обʼєкта, з яким учень стикається фактично кожного дня. Це може бути, скажімо, велосипед, будинок тощо. Малюнок зроблено досить деталізовано та якісно, використані правильно підібрані кольори – все, щоб зображений предмет виглядав досить натурально та правдоподібно. Під малюнком міститься перелік кількох геометричних фігур. Завдання полягає у тому, щоб знайти серед них ту, яка за формою нагадує зображений предмет чи його складову частину. І тоді дитина, аналізуючи зображення, знайде у формі звичних предметів геометричні фігури та зрозуміє, наскільки важливим є правильне використання знань цієї теми. Коли учень зробить свій вибір, то пройде на новий етап, де буде інший малюнок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.8
Фігури в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися