Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість тривимірних фігур, яка є важливою, визначальною рисою, що відокремлює їх від двовимірних, полягає у наявності, окрім довжини і ширини, ще однієї характеристики – глибини. Тривимірні фігури мають обʼєм, бо знаходяться не на площині, а у просторі. Це значить, що і сторін у них більше. Проте для правильного зображення таких фігур на папері чи екрані необхідно вдаватись до хитрощів, адже йде мова про перенесення обʼємної фігури на площину. Тому деякі сторони, котрі залишаються невидимими для «глядача», зображуються пунктиром. Це означає, що вони знаходяться глибше передньої сторона фігури. Умовно невидимі, вони існують та відіграють точно таку саму роль у будові фігури, як і лінії, намальовані суцільно. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься правильно рахувати вершини або ребра фігури, враховуючи як видимі, так і умовно невидимі частини. На екрані перед дитиною міститься зображення такої фігури. Учень має порахувати число вершин або ребер – в залежності від питання конкретного етапу. Вершина – це не просто кут, а точка, де сходяться три сторони, в тому числі і як мінімум одна невидима. Коли учень їх підрахує та виділить один з кількох варіантів під зображенням фігури, то пройде на новий етап, де буде нова фігура та інші варіанти відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.3
Кількість вершин або ребер
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися