Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Принцип лічби незмінний незалежно від того, про які числа йде мова. Як десятки, так і соті, тисячі, сотні тисяч підпорядковуються тим самим правилам: числа додаються за розрядами, переходячи від одного до іншого. Але додавати при підрахунку можна не тільки одиницю. Інколи для лічби використовується інше число. Дитині слід це зрозуміти, але краще за все цей принцип ілюструє вправа, що має ігрову основу. Цією корисною навчальною грою й є дане завдання. На екрані перед учнем міститься ряд чисел. Друге більше ніж перше на певне число. Дитина має зауважити це число, яке становить різницю між першими цифрами у ряді, і використовувати саме його для лічби. Тобто якщо перше число – це «15», а друге вже «20», то всі наступні числа можна дізнатись, додаючи по пʼятірці до кожного у ряду: «25», «30», «35» і так далі. Учню важливо зрозуміти закономірність послідовності, знайти саме це число. Коли дитина вводиться числа у порожні місця, то проходить на новий рівень, де будуть інші перші цифри, а також (що головне) інше число для підрахунку. Навіть якщо дитина помилиться, то все рівно пройде на новий рівень завдання, просто спочатку побачить правильний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.10
Лічба чисел через декілька до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися